Wzrost znanych aktorów, artystów i celebrytów. Całość ozdobiona zdjęciami.

Aktorzy, piosenkarze, artyści, celebryci - sprawdź jak są wysocy!

Ciekawi Cię, jak wysocy są ludzie ze świata showbusinessu? Czy jesteś wyższy od swojego ulubionego artysty lub piosenkarki? Sprawdzisz to u nas! Potężna baza informacji o celebrytach pojawiających się na pierwszych stronach gazet. Kto jest wyższy? Gary Coleman czy Danny DeVito? Który aktor mógłby zostać koszykarzem? Jakiej narodowości jest najwyższy sportowiec świata? To wszystko dowiesz się na naszej stronie!

Najczęściej poszukiwane:

Josh Hutcherson
Hugh Jackman
Adele
Izabella Miko
Russell Crowe

Szukaj według wysokości: 140 - 149   150 - 159   160 - 169   170 - 179   180 - 189   190 - 199   200 - 209   210 - 219   220 - 229   230 - 239  

Jay Z - wzrost

Jay Z wzrost
Jay-Z, właśc. Shawn Corey Carter (ur. 4 grudnia 1969) - amerykański raper i biznesmen, jeden z najlepiej zarabiających artystów oraz przedsiębiorców w Stanach Zjednoczonych, z majątkiem szacowanym na ponad pół miliarda dolarów. Według prognoz magazynu Forbes, w 2015 roku Jay-Z może znaleźć się na liście Forbes 400, prezentującej 400 najbogatszych postaci w Stanach Zjednoczonych. Jego albumy rozeszły się w niemalże 50 milionach egzemplarzy, zaś sam artysta zdobył trzynaście nagród Grammy.
Ile ma wzrostu Jay Z? Jay Z ma 188 cm.

Zsa Zsa Gabor - wzrost

Zsa Zsa Gabor wzrost
Zsa Zsa Gabor, właściwie Sári Gábor (ur. 6 lutego 1917 roku w Budapeszcie) - amerykańska aktorka węgierskiego pochodzenia. Znana zdecydowanie bardziej z podbojów miłosnych niż filmów. Należy do tych kobiet w Hollywood, które przeszły do historii kina nie z racji dokonań artystycznych, ale licznych i głośnych małżeństw, rozwodów, towarzyskich powiązań, brylowania na salonach, urody, ale też oryginalnych sądów, radości życia i ogromnego poczucia humoru.
Ile ma wzrostu Zsa Zsa Gabor? Zsa Zsa Gabor ma 163 cm.

Zach Braff - wzrost

Zach Braff wzrost
Zachary Israel Braff (ur. 6 kwietnia 1975 roku w South Orange w stanie New Jersey) - amerykański aktor filmowy i telewizyjny, reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Stał się znany dzięki roli J.D. w serialu komediowym w telewizji NBC pt. Hoży doktorzy. W 2004 roku Braff nakręcił film Powrót do Garden State, do którego również wybrał i wyprodukował ścieżkę dźwiękową, za którą otrzymał nagrodę Grammy za Najlepszy Soundtrack roku 2005.
Ile ma wzrostu Zach Braff? Zach Braff ma 183 cm.

Zooey Deschanel - wzrost

Zooey Deschanel wzrost
Zooey Claire Deschanel (ur. 17 stycznia 1980 w Los Angeles) - amerykańska piosenkarka i aktorka.
Ile ma wzrostu Zooey Deschanel? Zooey Deschanel ma 165 cm.

Zac Efron - wzrost

Zac Efron wzrost
Zac Efron, właśc. Zachary David Alexander Efron (ur. 18 października 1987 roku w San Luis Obispo) - amerykański aktor. Karierę aktorską rozpoczął w roku 2002, jednak sławę zdobył dzięki roli Troya Boltona w filmie High School Musical. W czerwcu 2006 w wywiadzie dla Newsweeka Adam Shankman, reżyser Lakieru do włosów nazwał Efrona "prawdopodobnie największą nastoletnią gwiazdą dzisiejszej Ameryki".
Ile ma wzrostu Zac Efron? Zac Efron ma 175 cm.
Wpisz imię lub nazwisko poszukiwanego aktora:
Często sprawdzaliście wzrost m. in.: Lee Majors, Walton Goggins, Bruce Lee, Lex Luger, Laura Harring, Michelle Branch, Brooke Langton, Jamie Hector, John McEnroe, Johnny Messner

Sprawdź nasze inne serwisy:

Daty premier amerykańskich seriali urodziny, święto, tort, świeczki, życzenia najwięksi projektanci na świecie okładki do filmów lub seriali rozmiar staników gwiazd rozmiary obuwia, stóp, artystek, celebrytek, zdjęcia
Copyright 2009-2018.